شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش شکار انواع حیوانات (/forumdisplay.php?fid=33)
+--- موضوع: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار (/showthread.php?tid=528)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - karbakhsh - 2016-07-22 11:38 PM

این پرنده کوچک و این همه خواص. الله و اکبر
بله درسته؛منم از کهن سالها زیاد شنیدم در مورد رفع کم خونی و جبران کمی قوای جنسی. خوبیشم اینه که فراوانه و ناراحت انقراضشم نباید بود البته زیادروی هم نباید کرد. مزشم هر جور که تبخ بشه خوبه.
دوستان جوان میتونن جانشین داروهای عجیب و غریب برای قوای جنسی کننKhansariha (226)Khansariha (226)البته از اونور پشت بوم نیوفتینKhansariha (214)Khansariha (219)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - mhas - 2016-07-23 09:49 AM

(2016-07-22 05:50 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-04 03:10 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام [تصویر: khansariha%20(8).gif]
بله گوشت گنجشک علاوه بر جثه کوچکش بسیار مقوی است . خواص زیادی هم داره و من چیز های زیادی درباره ی خواص درمانی گوشت گنجشک شنیدم . طبع گرمی هم داره .

نمیدونم قبلا تو این تاپیک اشاره شده یا یا نه چون حال نداشتم کلشو بخونم اما مهمترین خاصیت گوشت گنجیشک تقویت قوای جنسی مرد هست.مخصوصا در زمان مستی گنجشک که همون بهاروتابستونه بسیار بسیار توسط بزرگان دین و اطبایی مثه ابن سینا توصیه شده.حتی برای زوجهایی که نابارورن توصیه شده که درمان کنندس.طریقه طبخشم به صورت ابپز و با استخون له بشه و ابشو نوش جان فرمایید و لذتشو ببرید

جوانان و نوجوانان بشتابید از فردا عصاره ملوچ در سراسر داروخانه های معتبر کشور.........Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - unique - 2016-08-12 10:31 AM

دیگه هدشات نکنیدKhansariha (48)
شنیدم کله پرنده های کبک و کبوتر و گنجشک و... برای درمان میگرن خوبهKhansariha (215)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - romin - 2016-12-15 04:28 PM

(2016-12-15 12:57 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان ایا ابچیلک را میشه خورد ایا گوشتش فوایدی هم داره؟

سلام و عرض ا دب . فکر نمی کردم ابچلیک هم تو لیست شکار چیان باشه . البته چندان جسه ای هم نداره .خوبی این سایت به اینه که از دو ستان شکار دوست مطالب زیادی می شه اموخت که جای تشکر داره Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - najmi - 2016-12-15 07:42 PM

(2016-12-15 04:28 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-15 12:57 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان ایا ابچیلک را میشه خورد ایا گوشتش فوایدی هم داره؟

سلام و عرض ا دب . فکر نمی کردم ابچلیک هم تو لیست شکار چیان باشه . البته چندان جسه ای هم نداره .خوبی این سایت به اینه که از دو ستان شکار دوست مطالب زیادی می شه اموخت که جای تشکر داره Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید من مبتدی هستم چون توی قزوین زیاد دیدم

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - ماکان - 2016-12-15 08:02 PM

سلام،ابچیلک رو میشه خورد و اتفاقا هم شکارشو دیدم و هم میزنم اما به قول دوستمون جثه کوچکی داره،اوایل فصل شکار زیر پوستش پر از چربیه.چون اکثرا داخل ابه و از بی میرگان تغذیه میکنه گوشتش کمی بو میده که اونم چاره داره و من زیاد وارد نیستم.
شنیدم اب پز میکنن و ابش مقویه.

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - najmi - 2016-12-16 11:50 AM

(2016-12-15 08:02 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،ابچیلک رو میشه خورد و اتفاقا هم شکارشو دیدم و هم میزنم اما به قول دوستمون جثه کوچکی داره،اوایل فصل شکار زیر پوستش پر از چربیه.چون اکثرا داخل ابه و از بی میرگان تغذیه میکنه گوشتش کمی بو میده که اونم چاره داره و من زیاد وارد نیستم.
شنیدم اب پز میکنن و ابش مقویه.

با تشکر وسپاس ..........توی قزوین شکار ابزی ممنوع شده بخاطر انفولازای مرغی Khansariha (290)Khansariha (290)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - hossseein - 2020-06-04 02:39 PM

با سلام در مورد خاصیت گنجشک باید بگم که دایی من مشکل بچه دار شدن داشت وبعد از کلی دکتر رفتن زد تو خط طب سنتی و هر روز هفت هشت تا گنجشک آب پز میکرد میخورد الان قد پسرش از منم بلند تره Khansariha (42)Khansariha (42)Khansariha (42)Khansariha (42)Khansariha (42)Khansariha (42)Khansariha (57)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - RezaHatamiSalar - 2020-08-17 01:44 PM

سلام ویژه به شکارچیان محترم.
متاسفانه به دلیل حجم بالای سفارشات دوماه هست که خودم گنجشک نخوردمKhansariha (367) اما تا دلتون بخاد کبوتر خوردم.Khansariha (219)

ی سوال کاملا فنی داشتم اگر واسه کسی شکار کنیم گناهش پای خودمون نوشته میشه یا اون کسی که ازمون درخواست کرده
البته من 17سالمه گمون نکنم خدا برام محدودیت هایی درنظر بگیرهKhansariha (8)
نظر شما اساتید خبره چیه؟
(2016-07-22 08:16 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گنجشک با وجود جثه ریزی که داره سرشار از انرژی است. با این وجود که گوشت گنجشک در دسته گوشت سفید طبقه بندی میشه ولی رنگ گوشتش قرمز است و خواص گوشت قرمز را دارد با این تفاوت که اسید چرب مضر ندارد و برای کم خونی بسیار مفید است و سرشار از آهن است و توصیه بنده برای کسانی که میخوان گوشتش را چرخ کنن نوک گنجشک را جدا کرده و سر را به همراه بدن چرخ کنند که بسیار پر خاصیت است و تبع گرمی دارد استخوان های گوشت گنجشک سرشار از کلسیم میباشد و کسانی که تبع گرمی دارن باید کمتر مصرف کنن چون باعث ایجاد جوش در صورت و بدنشان میشود. بیشترین خاصیت گنجشک گرم بودن آن است که برای تقویت قوای جنسی بسیار مفید است.
سخن ابن سینا درباره گوشت گنجشک: اگر گوشت گنجشک را با زرده تخم مرغ در روغن زیتون طبخ داده شود و چند بار مصرف شود پیر را همچون جوان سازد.( از نظر قوای جنسی و جسمانی قوی میکند) Khansariha (8)

سلام بزرگوار .
من حالا فهمیدم چرا صورتم اینقدر جوش میزنه واقعا ممنون که راهنمایی کردید.Khansariha (8)

RE: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار - arashkian - 2020-08-18 02:10 PM

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . آقا رضا " اولا که فصل هنوز فصلی نیست که پرنده بزنی . حالا چه برسه به 2ماه قبل به اینور . البته من این رو به حساب سن کم و بی تجربگی شما میذارم اما اون گنجشک که شما میزنی یا جوجه داره و یا تخم . فرقی هم نر و ماده اش نداره . چون پرنده ها بصورت جفت عمل میکنن . شما چه نر رو بزنی و چه ماده فرقی نمیکنه . شما عملا به چندتا جوجه یا تخم ( جان ) با هر شلیکتون صدمه زدین . اگر جوجه داشته باشه " جوجه های اون گنجشک از گرسنگی و به تدریج و با عذاب میمیرن و مسئولش شما هستی . و بدتر اینکه بخاطر دیگران مرتکب گناهی به این بزرگی بشید . در مورد گناه و خدا هم دیگه با خود خدا و وجدان خودتون که میبخشه یا نه . اما دیگه اینکار رو نکن که عواقبش رو خدای نکرده یا امروز و یا در آینده میبینی و بعد ناجور میشه . حتی شاید خودت هم ندونی از کجا بلا اومد اما بیاد بد میاد ... بهرحال دوست عزیز شکار فصل و اصول و مرام داره . سعی کن افراط و بی مرامی نکنی ... حق نگهدار اساتید انجمن ...Khansariha (8)Khansariha (256)